Sudėtis

Atgal

Akademijos nariai

LMA tikrieji nariai (akademikai)

LMA nariai emeritai (akademikai)

  1. Egidijus Aleksandravičius
  2. Antanas Andrijauskas
  3. Juozas Augutis
  4. Vilijandas Bagdonavičius
  5. Jūras Banys
  6. Rimantas Barauskas
  7. Vytautas Basys
  8. Audrius Beinorius
  9. Vidmantas Bižokas
  10. Grasilda Blažienė
  11. Vilmantė Borutaitė
  12. Vincas Būda
  13. Vladas Algirdas Bumelis
  14. Eugenijus Butkus
  15. Zenonas Dabkevičius
  16. Darius Danusevičius
  17. Viktorija Daujotytė-Pakerienė
  18. Rūta Dubakienė
  19. Audrius Dubietis
  20. Pavelas Duchovskis
  21. Gintautas Dzemyda
  22. Raimondas Čiegis
  23. Algimantas Fedaravičius
  24. Arvaidas Galdikas
  25. Juozas Vidas Gražulevičius
  26. Feliksas Ivanauskas
  27. Rimantas Jankauskas
  28. Rūta Janonienė
  29. Eugenijus Jovaiša
  30. Gediminas Juzeliūnas
  31. Žydrė Kadžiulienė
  32. Rimantas Kačianauskas
  33. Artūras Kaklauskas
  34. Gintaris Kaklauskas
  35. Algirdas Kaliatka
  36. Vytautas Kaminskas
  37. Aivaras Kareiva
  38. Domas Kaunas
  39. Kęstutis Kilkus
  40. Saulius Klimašauskas
  41. Jūratė Kriaučiūnienė
  42. Arūnas Krotkus
  43. Vaidutis Kučinskas
  44. Zita Aušrelė Kučinskienė
  45. Juozas Kulys
  46. Genadijus Kulvietis
  47. Limas Kupčinskas
  48. Giedrius Antanas Kuprevičius
  49. Aleksandras Laucevičius
  50. Valdas Stanislovas Laurinavičius
  51. Antanas Laurinčikas
  52. Romas Lazutka
  53. Remigijus Leipus
  54. Ričardas Makuška
  55. Albertas Malinauskas
  56. Eugenijus Manstavičius
  57. Audrius Sigitas Maruška
  58. Arvydas Virgilijus Matulionis
  59. Jonas Mažeika
  60. Liudas Mažeika
  61. Valentinas Mikelėnas
  62. Robert Mokrik
  63. Gediminas Motuza Matuzevičius
  64. Jonas Remigijus Naujalis
  65. Evaldas Nekrašas
  66. Vytautas Nekrošius
  67. Gediminas Niaura
  68. Eugenijus Norkus
  69. Zenonas Norkus
  70. Sergej Olenin
  71. Vytautas Ostaševičius
  72. Rolandas Palekas
  73. Vygantas Paulauskas
  74. Rimvydas Petrauskas
  75. Konstantinas Pileckas
  76. Alfas Pliūra
  77. Povilas Poškas
  78. Arvydas Povilaitis
  79. Minvydas Kazys Ragulskis
  80. Rimantas Ramanauskas
  81. Arūnas Ramanavičius
  82. Daiva Rastenytė
  83. Valdemaras Razumas
  84. Vytautas Ruzgas
  85. Kęstutis Sasnauskas
  86. Antanas Sederevičius
  87. Jūratė Sprindytė
  88. Vidmantas Stanys
  89. Gediminas Staugaitis
  90. Kęstutis Strupas
  91. Bonifacas Stundžia
  92. Egidijus Šarauskis
  93. Raimundas Šiaučiūnas
  94. Virginijus Šikšnys
  95. Marijus Arvydas Šliogeris
  96. Gintautas Tamulaitis 
  97. Sigitas Tamulevičius
  98. Eugenijus Ušpuras
  99. Gediminas Valkiūnas
  100. Leonas Valkūnas
  101. Gintaras Valušis
  102. Česlovas Venclovas
  103. Pranas Viškelis
  104. Edmundas Kazimieras Zavadskas
  105. Mečislovas Žalakevičius
  106. Remigijus Žaliūnas
  107. Antanas Žilinskas
  108. Henrikas Žilinskas
  109. Artūras Žukauskas
  110. Vladas Žulkus

Informacija apie LMA tikruosius narius

  1. Ramutis Bansevičius
  2. Jurgis Brėdikis
  3. Antanas Buračas
  4. Mykolas Daunys
  5. Vincentas Dienys
  6. Danielius Eidukas
  7. Algirdas Gaižutis
  8. Jonas Grigas
  9. Romualdas Grigas
  10. Algimantas Grigelis
  11. Edvardas Gudavičius
  12. Eugenijus Arvydas Janulaitis
  13. Česlovas Jukna
  14. Benediktas Juodka
  15. Vytautas Juodkazis
  16. Gytis Juška
  17. Leonardas Kairiūkštis
  18. Sofija Kanopkaitė
  19. Romualdas Karazija
  20. Stasys Karazija
  21. Rymantas Jonas Kažys
  22. Zigmuntas Kiaupa
  23. Albinas Kusta
  24. Pranas Kūris
  25. Mykolas Lasinskas
  26. Vytautas Martinkus
  27. Jonas Mockus
  28. Algirdas Juozas Motuzas
  29. Algis Petras Piskarskas
  30. Antanas Praškevičius
  31. Kazimieras Ragulskis
  32. Algirdas Jonas Raila
  33. Vytautas Petras Rančelis
  34. Pranas Sadauskas
  35. Mifodijus Sapagovas
  36. Leonardas Sauka
  37. Vytautas Jonas Sirvydis
  38. Vytautas Konstantinas Sirvydis
  39. Algirdas Skirkevičius
  40. Algirdas Sliesaravičius
  41. Algirdas Petras Stabinis
  42. Jurgis Kazimieras Staniškis
  43. Vytautas Pranciškus Straižys
  44. Donatas Surgailis
  45. Vytas Antanas Tamošiūnas
  46. Adolfas Laimutis Telksnys
  47. Giedrius Uždavinys
  48. Juozas Vidmantis Vaitkus
  49. Algirdas Vaclovas Valiulis
  50. Veronika Vasiliauskienė
  51. Jurgis Vilemas
  52. Gintautas Žintelis

Informacija apie LMA narius emeritus


LMA užsienio nariai
 
  1. Hojatas Adeli (Hojjat Adeli) – statybos inžinerija, 2017, Ohajo valstijos universitetas, JAV
  2. Aleksandras Alimovas (Aleksandr Alimov) – zoologija, hidrobiologija, 2002, Rusijos mokslų akademijos Zoologijos institutas, Sankt Peterburgas
  3. Makoto Asašima (Makoto Asashima) – medicina, 2017, Tsukubos pažangių tyrimų asociacija, Tsukubos universitetas, Tokijas, Japonija
  4. Algirdas Avižienis – informatika, 1990, Vytauto Didžiojo iniversitetas, Lietuva
  5. Petras V. Avižonis – fizika, 1994, Rokvelio tarptautinė kompanija, JAV
  6. Aleksejus Bogdanovas (Aleksej Bogdanov) – molekulinė biologija, 2002, Maskvos valstybinio universiteto A. N. Belozerskio Fizikinės-cheminės biologijos institutas, Rusija
  7. Deividas Bridžesas (David Bridges) – edukologija, 2006, Rytų Anglijos universitetas, Kembridžo universitetas, Jungtinė Karalystė
  8. Endriu Bušas (Andrew Bush) – medicina, 2011, Londono karališkoji Bromptono ligoninė, Jungtinė Karalystė
  9. Pietras Umbertas Dinis (Pietro Umberto Dini) – kalbotyra, 2007, Pizos universitetas, Italija
  10. Vinfrydas Drochneris (Winfried Drochner) – zootechnika, 2008, Hohenheimo universitetas, Vokietija
  11. Robertas Nilas Džounsas (Robert Neil Jones) – biologija, 2008, Aberystvio universiteto Biologijos mokslų institutas, Velsas, Jungtinė Karalystė
  12. Svenas Ekdalis (Sven Ekdahl) – istorija, 2005, Gotenburgo universiteto profesorius, Švedija
  13. Hansas Jurgenas Foitas (Hans Jürgen Voigt) – geologija, 2002, Brandenburgo technikos universitetas, Kotbusas, Vokietija 
  14. Hansas Forsbergas (Hans Forsberg) – energetika, 2009, Švedijos Karališkosios inžinerijos mokslų akademija
  15. Šarlotė Friozė Fišer (Charlotte Froese Fischer) – fizika, 2004, Vanderbilio universitetas, JAV
  16. Maiklas Fulenas (Michael Fullen) – agronomija, 2008, Volverhamptono universitetas, Jungtinė Karalystė
  17. Rivneras Ganijevas (Rivner Ganiev) – mechanika, 2011, Rusijos mokslų akademija
  18. Frydrichas Gėcė (Friedrich Gőtze) – matematika, 2014, Bielefeldo universitetas, Vokietija
  19. Jurijus Gleba (Jurij Gleba) – biologija, 2004, Biotechnologinė įmonė „Icon Genetics GmbH“, Leipcigas, Vokietija
  20. Janas Harfas (Jan Harff) – geologija, 2002, Baltijos jūros tyrimų institutas, Varnemiundė, Vokietija
  21. Sergejus Inge-Večtomovas (Sergej Inge-Večtomov) – genetika, 2002, Sankt Peterburgo valstybinis universitetas, Rusija
  22. Stivenas Helfordas (Stephen E. Halford) – biochemija, 2011, Bristolio universitetas, Londonas,  Jungtinė Karalystė 
  23. Rynkas van Hrondelė (Rienk van Grondelle) – fizika, 2006, Laisvasis Amsterdamo universitetas, Olandija
  24. Haincas Jerochas (Heinz Jeroch) – zootechnika, 2007, Halės Martino Liuterio universitetas, Vokietija
  25. Janas Jurkevičius (Jan Jurkiewicz) – istorija, 2000, Poznanės Adomo Mickevičiaus universitetas, Lenkija
  26. Tomas Justelis (Thomas Jüstel) – chemija, 2014, Miuncheno taikomųjų mokslų universitetas, Vokietija
  27. Romualdas Kašuba – mechanika, 1999, Šiaurės Ilinojaus universitetas, JAV
  28. Zdislavas Kaveckis (Zdisław Kawecki) – agronomija, 2002, Varmijos ir Mozūrijos universitetas, Lenkija
  29. Vytautas (Victor) Klemas – okeanologija, 2007, Delavero universiteto Jūrų studijų koledžas, Niujorkas, JAV 
  30. Emilijus Knystautas – fizika, 1997, Laval universitetas, Kvabekas, Kanada
  31. Ivanas Karlas Erikas Magnusonas (Ivan Karl-Eric Magnusson) – biologija, 1999, Linkopingo universitetas, Švedija
  32. Pėteris Malfertaineris (Peter Malfertheiner) – medicina, 2014, Otto von Guericke universitetas, Magdeburgas, Vokietija 
  33. Algis Mickūnas – filosofija, 2008, Ohajo valstijos universitetas, JAV
  34. Gvidas Mikelinis (Guido Michelini) – kalbotyra, 2007, Parmos universitetas, Italija
  35. Zenonas Mruzas (Zenon Mróz) – mechanikos, statybos, medžiagų inžinerija, 2009, Lenkijos fundamentinių technikos problemų institutas, Varšuva
  36. Žeraras Muru  (Gérard Albert Mourou) – fizika, 2019, Tarptautinis centras IZEST (International Center for Zetta-Exawatt Science and Technology, Ecole polytechnique), Prancūzija
  37. Stenas Nilsonas (Sten Nilsson) – miškotyra, 2008, Tarptautinis taikomosios sisteminės analizės institutas, Austrija
  38. Panas M. Pardalas (Panos M. Pardalos) – informatika, 2000, Floridos universitetas, JAV
  39. Filipas Patsalis (Philippos C. Patsalis) – biologija, 2014, Kipro neurologijos ir genetikos institutas, Nikosija
  40. Dmitrijus Pavlovas (Dmitrij Pavlov) – biologija, 2004, Rusijos mokslų akademijos A. N. Severcovo Ekologijos ir evoliucijos problemų institutas, Maskva
  41. Hansas Hartmutas Pėteris (Hans Hartmut Peter) – medicina, 1999, Alberto Liudvigo universitetinė Reumatologijos ir klinikinės imunologijos ligoninė, Freiburgas, Vokietija 
  42. Andrė Priumo (André Preumont) – mechanikos inžinerija, 2008, Briuselio laisvasis universitetas, Liežo universitetas, Belgija
  43. Kaliampudis Radhakrišna Rao (Calyampudi Radhakrishna Rao) – matematika, 1997, Pensilvanijos universitetas, JAV
  44. Baiba Rivža – socialiniai mokslai, 2007, Latvijos žemės ūkio universitetas, Jelgava
  45. Migelis Sanchuanas (Miguel A. F. Sanjuan) – mechanikos inžinerija, fizika, 2008, Rey Juan Carlos universitetas, Ispanija
  46. Eva Marija Severinson (Eva Maria Severinson) – biologija, 2002, Karolinskos institutas, Stokholmas, Švedija 
  47. Karlas Skirnisonas (Karl Skirnisson) – biologija, 2004, Islandijos universiteto Eksperimentinės patologijos institutas, Reikjavikas 
  48. Kenvėjus Montgomeris Smitas (Kenway Montgomery Smith) – fizika, 2003, Glazgo universitetas, Jungtinė Karalystė
  49. Viktoras Algirdas Sniečkus – organinė chemija, 1997, Vaterlo universitetas, Kanada
  50. Janas Erikas Solheimas (Jan Erik Solheim) – astronomija, 2002, Tromso universiteras, Norvegija
  51. Ojaras Sparytis (Ojārs Spārītis) – meno istorija, 2016, Latvijos mokslų akademija, Ryga
  52. Janis Stradinis (Jānis Stradiņš) – chemija, 1994, Latvijos mokslų akademija, Ryga
  53. Voldemaras Strykis (Voldemārs Strīķis) – ekonomika, 2008, Latvijos žemės ūkio universitetas, Jelgava
  54. Rolandas Sune Svanbergas (Roland Sune Svanberg) – fizika, 1997, Lundo universitetas, Švedija
  55. Viljamas Rygelis Šmolstygas (William Riegel Schmalstieg) – kalbotyra, 2006, Pensilvanijos universitetas, JAV
  56. Michailas Šuras (Michael Shur) – fizika, 2009, Renselerio politechnikos institutas, JAV
  57. Rimas Vaičaitis – technikos mokslai, 1994, Kolumbijos universitetas, JAV 
  58. Rimvydas Vasaitis – miškotyra, 2017, Švedijos žemės ūkio universitetas, Švedija
  59. Dyteris Verneris (Dieter Werner) – biologija, 1994, Vokietijos vėžio tyrimų centras, Heidelbergas
  60. Richardas Vilemsas (Richard Villems) – biologija, 2007, Tartu universiteto Genomikos institutas, Estija
  61. Romualdas Viskanta – mechanika, 1990, Purdue universitetas, JAV
  62. Antoninas Zikikis (Antonino Zichichi) – fizika, 2005, Tarptautinis mokslo kultūros centras – Pasaulinė laboratorija, Šveicarija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 

 

Egidijus Aleksandravičius