Sudėtis

Tikrieji nariai

  1. Vytautas Basys (medicina, 2011)
  2. Vilmantė Borutaitė (biologija, 2014) 
  3. Vladas Algirdas Bumelis (biotechnologija, 2011)
  4. Vincas Būda (biologija, 2011)
  5. Rūta Dubakienė (medicina, 2011)
  6. Rimantas Jankauskas (medicina, 2014)
  7. Kęstutis Kilkus (geografija, 2011)
  8. Saulius Klimašauskas (biologija, 2012)
  9. Jūratė Kriaučiūnienė  (fizinė geografija, 2019)
  10. Vaidutis Kučinskas (biologija, 2011) 
  11. Zita Aušrelė Kučinskienė (medicina, 2011)
  12. Juozas Kulys (fizikinė cheminė biologija, 1996)
  13. Limas Kupčinskas (medicina, 2011)
  14. Aleksandras Laucevičius (medicina, 2012)
  15. Jonas Mažeika (geologija, 2017) 
  16. Robert Mokrik (geologija, 2011)
  17. Gediminas Motuza Matuzevičius (geologija, 2012)
  18. Jonas Remigijus Naujalis (botanika, 2011)
  19. Sergej Olenin (biologija, 2016)
  20. Daiva Rastenytė (medicina, 2016)
  21. Kęstutis Sasnauskas (biologija, 2011)
  22. Kęstutis Strupas (medicina, 2014)
  23. Virginijus Šikšnys (biologija, 2011)
  24. Gediminas Valkiūnas (biologija, 2011)
  25. Česlovas Venclovas (biologija, 2016)
  26. Mečislovas Žalakevičius (biologija, 2011)
  27. Remigijus Žaliūnas (medicina, 2011) 

Nariai emeritai

  1. Jurgis Brėdikis (medicina, 2011)
  2. Algimantas Grigelis (geologija, 2011)
  3. Eugenijus Arvydas Janulaitis (biotechnologija, 2011)
  4. Benediktas Juodka (biologija, 1990)
  5. Vytautas Juodkazis (geologija, 2011)
  6. Sofija Kanopkaitė (biochemija, 2011)
  7. Antanas Praškevičius (medicina, 2011)
  8. Vytautas Petras Rančelis (genetika, 2013)
  9. Vytautas Jonas Sirvydis (medicina, 2011)
  10. Algirdas Skirkevičius (biologija, 2014)
  11. Vytas Antanas Tamošiūnas (biologija, 2011)
  12. Giedrius Uždavinys (medicina, 2015)

Užsienio nariai

  1. Aleksandras Alimovas (Aleksandr Alimov) (zoologija, hidrobiologija, 2002, Sankt Peterburgas, Rusija) – Rusijos mokslų akademijos Zoologijos institutas
  2. Makoto Asašima (Makoto Asashima) (medicina, 2017, Tokijas, Japonija) – Tsukubos pažangių tyrimų asociacija, Tsukubos universitetas
  3. Aleksejus Bogdanovas (Aleksej Bogdanov) (molekulinė biologija, 2002, Maskva, Rusija) – Maskvos valstybinio universiteto A. N. Belozerskio Fizikinės-cheminės biologijos institutas
  4. Endriu Bušas (Andrew Bush) (medicina, 2011, Londonas, Jungtinė Karalystė) – Londono karališkoji Bromptono ligoninė
  5. Robertas Nilas Džounsas (Robert Neil Jones) (biologija, 2008, Velsas, Jungtinė Karalystė) – Aberystvio universiteto Biologijos mokslų institutas
  6. Hansas Jurgenas Foitas (Hans Jürgen Voigt) (geologija, 2002, Kotbusas, Vokietija) – Brandenburgo technikos universitetas
  7. Jurijus Gleba (Jurij Gleba) (biologija, 2004, Leipcigas, Vokietija) – Biotechnologinė įmonė „Icon Genetics GmbH“
  8. Janas Harfas (Jan Harff) (geologija, 2002, Varnemiundė, Vokietija) – Baltijos jūros tyrimų institutas
  9. Stivenas Helfordas (Stephen E. Halford) (biochemija, 2011, Londonas, Jungtinė Karalystė – Bristolio universitetas
  10. Sergejus Inge-Večtomovas (Sergej Inge-Večtomov) (genetika, 2002, Sankt Peterburgas, Rusija ) – Sankt Peterburgo valstybinis universitetas
  11. Vytautas (Victor) Klemas (okeanologija, 2007, Niujorkas, Jungtinės Amerikos valstijos) – Delavero universiteto Jūrų studijų koledžas
  12. Ivanas Karlas Erikas Magnusonas (Ivan Karl-Eric Magnusson) (biologija, 1999, Linkopingas, Švedija) – Linkopingo universitetas
  13. Pėteris Malfertaineris (Peter Malfertheiner) (medicina, 2014, Magdeburgas, Vokietija) – Otto von Guericke universiteteas
  14. Filipas Patsalis (Philippos C. Patsalis) (biologija, 2014, Nikosija, Kipras) – Kipro neurologijos ir genetikos institutas
  15. Dmitrijus Pavlovas (Dmitrij Pavlov) (biologija, 2004, Maskva, Rusija) – Rusijos mokslų akademijos A. N. Severcovo Ekologijos ir evoliucijos problemų institutas
  16. Hansas Hartmutas Pėteris (Hans Hartmut Peter) (medicina, 1999, Freiburgas, Vokietija) – Alberto Liudvigo universitetinė Reumatologijos ir klinikinės imunologijos ligoninė
  17. Eva Marija Severinson (Eva Maria Severinson) (biologija, 2002, Stokholmas, Švedija) – Karolinskos institutas
  18. Karlas Skirnisonas (Karl Skirnisson) (biologija, 2004, Reikjavikas, Islandija) – Islandijos universiteto Eksperimentinės patologijos institutas
  19. Dyteris Verneris (Dieter Werner) (biologija, 1994, Heidelbergas, Vokietija) – Vokietijos vėžio tyrimų centras
  20. Richardas Vilemsas (Richard Villems), Talinas (Estija) – Tartu universiteto Genomikos institutas