Sudėtis

Tikrieji nariai

  1. Juozas Augutis (energetika, 2011)
  2. Rimantas Barauskas (informatika ir elektronika, 2019)
  3. Gintautas Dzemyda (informatika, 2011)
  4. Algimantas Fedaravičius (mechanika, 2011)
  5. Arvaidas Galdikas (medžiagotyra, 2019)
  6. Juozas Vidas Gražulevičius (medžiagotyra, 2011)
  7. Rimantas Kačianauskas (statyba, 2011)
  8. Artūras Kaklauskas (statyba, 2011)
  9. Gintaris Kaklauskas (statybos inžinerija, 2012)
  10. Algirdas Kaliatka (energetika, 2014)
  11. Vytautas Kaminskas (informatika, 2011)
  12. Genadijus Kulvietis (mechanika, 2014)
  13. Audrius Sigitas Maruška (medžiagų inžinerija, 2014)
  14. Liudas Mažeika (informatika, 2016)
  15. Vytautas Ostaševičius (mechanika, 2011)
  16.  Povilas Poškas (energetika, 2011)
  17. Minvydas Kazys Ragulskis (mechanika, 2012)
  18. Raimundas Šiaučiūnas (statybos inžinerija, 2011)
  19. Sigitas Tamulevičius (medžiagotyra, 2011)
  20. Eugenijus Ušpuras (energetika, 2011)
  21. Antanas Žilinskas (informatika, 2011)

Nariai emeritai

  1. Ramutis Bansevičius (mechanika, 2014)
  2. Mykolas Daunys (mechanika, 2011)
  3. Danielius Eidukas (radiotechnika, 2011)
  4. Rymantas Jonas Kažys (medžiagų inžinerija, 2018)
  5. Mykolas Lasinskas (vandens problemos, 2011)
  6. Jonas Mockus (kibernetika, 2011)
  7. Kazimieras Ragulskis (mechanika, 2011)
  8. Jurgis Kazimieras Staniškis (elektronika ir informatika, 2018)
  9. Adolfas Laimutis Telksnys (elektronika ir informatika, 2011)
  10. Algirdas Vaclovas Valiulis (medžiagotyra, 2018)
  11. Jurgis Vilemas (energetika, 2013)
  12. Edmundas Kazimieras Zavadskas (statyba, 2011)
  13. Gintautas Žintelis (skaičiavimo technika ir informatika, 2011)

Užsienio nariai

  1. Hojatas Adeli (Hojjat Adeli) – statybos inžinerija, 2017, Ohajo universitetas, JAV
  2. Algirdas Avižienis – informatika, 1990, Vytauto Didžiojo iniversitetas, Lietuva
  3. Hansas G Forsbergas (Hans G Forsberg) – energetika, 2009, Švedijos Karališkosios inžinerijos mokslų akademija
  4. Rivner Ganijev – mechanika, 2011, Rusijos mokslų akademija
  5. Romualdas Kašuba – mechanika, 1999, Šiaurės Ilinojaus universitetas, JAV
  6. Zenonas Mrozas (Zenon Mróz) – mechanikos, statybos, medžiagų inžinerija, 2009, Lenkijos fundamentinių technikos problemų institutas, Varšuva
  7. Panas M. Pardalas (Panos M. Pardalos) – informatika, 2000, Floridos universitetas,  JAV
  8. Andre Premonas (André Preumont) – mechanikos inžinerija, 2008, Briuselio laisvasis universitetas, Liežo universitetas, Belgija
  9. Migelis Sanchuanas (Miguel A. F. Sanjuan) – mechanikos inžinerija, fizika, 2008, Rey Juan Carlos universitetas, Ispanija
  10. Rimas Vaičaitis – technikos mokslai, 1994, Kolumbijos universitetas, JAV
  11. Romualdas Viskanta – mechanika, 1990, Purdue universitetas, JAV