Renginiai

Atgal

Renginių archyvas

11-oji jaunųjų mokslininkų konferencija „Bioateitis: gamtos ir gyvybės mokslų perspektyvos“

2018 12 14

RENGINIO PRADŽIA: 10 val.
RENGINIO VIETA: Lietuvos mokslų akademija

Lietuvos mokslų akademijos Biologijos, medicinos ir geomokslų skyrius (LMA BMGMS) organizuoja 11-ąją jaunųjų mokslininkų konferenciją „Bioateitis: gamtos ir gyvybės mokslų perspektyvos“.

Konferencijos tikslas – apžvelgti geriausių jaunųjų mokslininkų darbus bio- (nano-) technologijos, biochemijos, biomedicinos ir geomokslų sandūroje bei skatinti jaunųjų mokslininkų bendradarbiavimą ir tyrimų rezultatų sklaidą. Konferencijoje dalyvaus žymūs Lietuvos mokslininkai, pranešimus skaitys Vilniaus, Lietuvos sveikatos mokslų, Vytauto Didžiojo, Vilniaus Gedimino  technikos universitetų bei  Gamtos tyrimų centro jaunieji mokslininkai ir tyrėjai. Plenariniame pranešime bus apžvelgti Lietuvos alergologų darbai Europos ir pasaulio mokslo kontekste. Konferencijos darbas vyks trijose sekcijose: Biologijos, ekologijos ir geomokslų, Biotechnologijos ir biochemijos, Medicinos ir sveikatos mokslų. Pranešimų tezės išleistos atskiru leidiniu. Geriausių pranešimų autoriai bus apdovanoti diplomais ir asmeniniais prizais.

Tikimės, kad ši konferencija ne tik pateiks žinių apie naujausius fundamentinių ir taikomųjų tyrimų rezultatus, bet ir padės stiprinti mokslo ir studijų institucijų bei verslo atstovų, besidominčių tyrimų rezultatais ir teikiančių paramą konferencijai, ryšius.

Konferencijos organizacinis komitetas

Pranešimų santraukos