Renginiai

Atgal

Renginių archyvas

Jaunųjų mokslininkų konferencija „Bioateitis: gamtos ir gyvybės mokslų perspektyvos“

2019 12 11

RENGINIO PRADŽIA: 10 val.
RENGINIO VIETA:
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto  Farmacijos fakultetas
(Sukilėlių pr. 13, Kaunas).

LMA Biologijos, medicinos ir geomokslų skyrius kartu su LMA Jaunąja akademija ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetu organizuoja 12-ąją jaunųjų mokslininkų konferenciją „Bioateitis: gamtos ir gyvybės mokslų perspektyvos“. Šiais metai konferencija vyks Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos fakultete, Kaune.

Konferencijos tikslas – apžvelgti geriausių jaunųjų mokslininkų darbus bio- (nano-) technologijos, biochemijos, biomedicinos ir geomokslų sandūroje bei skatinti jaunųjų mokslininkų bendradarbiavimą ir tyrimų rezultatų sklaidą. Dalyvaus žymūs Lietuvos mokslininkai, pranešimus skaitys Vilniaus, Lietuvos sveikatos mokslų, Kauno technologijos, Vytauto Didžiojo universitetų bei Gamtos tyrimų centro jaunieji mokslininkai ir tyrėjai.

Konferencijos plenarinį pranešimą skaitys LMA užsienio narys prof. Peteris Malfertaineris (Peter Malfertheiner). Jame apžvelgs 5300 metų senumo Alpių „ledo žmogaus“ H.pylori genomo tyrimus ir jų reikšmę europiečių demografinei istorijai, o LMA Jaunosios akademijos narys prof. Juozas Kupčinskas kalbės apie žmogaus mikrobiotos transplantacijos tyrimus dabar ir artimiausioje perspektyvoje.

Konferencijos darbas vyks trijose sekcijose: Bendrosios biologijos, Biotechnologijos ir biochemijos, Medicinos ir sveikatos mokslų. Pranešimų tezės bus išleistos atskiru leidiniu. Geriausių pranešimų autoriai bus apdovanoti diplomais ir asmeniniais prizais.

Jau dvylika metų, kai  šią konferenciją remia UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“.

Tikimės, kad ši konferencija ne tik pateiks žinių apie naujausius fundamentinių ir taikomųjų tyrimų rezultatus, bet ir padės stiprinti mokslo ir studijų institucijų bei verslo atstovų, besidominčių tyrimų rezultatais ir teikiančių paramą konferencijai, ryšius.

Dr. Jadvyga Olechnovičienė, Konferencijos organizacinio komiteto mokslinė sekretorė