Renginiai

Atgal

LMA renginiai

12-asis Lietuvos jaunųjų matematikų susitikimas

2023 12 29

Paskutinį 2023 metų penktadienį, gruodžio 29 d., vyks svarbiausias kasmetinis Lietuvos jaunųjų matematikų renginys – 12-asis Lietuvos jaunųjų matematikų susitikimas (LJMS’12).

Visi galintys atvykti kviečiami į Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetą (Naugarduko g. 24), renginio pradžia – 10 val., registracija nuo 9.15 val. Gera žinia ir tiems, kuriems nepavyks dalyvauti gyvai – bus galima stebėti tiesioginę transliaciją.

 „Džiaugiamės, kad LJMS tradicijos išlieka ir visus kviečiame į 12-ąjį susitikimą. Smagu matyti, kad renginiu domisi naujoji matematikų karta, o prie renginio prisideda ne tik senbuviai, bet ir nauji veidai, – mintimis dalijasi šių metų renginio organizatoriai. – Ypač džiaugiamės, kad prie tradicinių organizatorių šiemet prisijungė ir VDU IF atstovai, tai neabejotinai augina renginio potencialą ir padės pritraukti vis daugiau dalyvių bei plėsti jaunųjų matematikų bendruomenę.“

Lietuvos jaunųjų matematikų susitikimas – kasmetinė konferencija, sujungianti Lietuvos matematikų bendruomenę ir užsienyje studijuojančius ar jau dirbančius jaunuosius mokslininkus bei dėstytojus, viešinanti jaunimo pasiekimus. Renginys pritraukia ir aukštųjų technologijų pramonės įmones, bankus, finansų ir rizikos valdymo, investavimo firmas, kurioms reikalingi aukštos kvalifikacijos matematikos specialistai.

Per dvylika metų konferencijoje kviestinius pranešimus skaitė daugiau kaip 30 jaunųjų mokslininkų, tarp jų ir mokslo žvaigždės iš užsienio universitetų bei mokslo institucijų. Dvylika doktorantų apdovanoti premijomis už geriausius doktorantūros metu parašytus straipsnius.

LJMS organizuoja Lietuvos ir užsienio universitetų jaunieji matematikai kartu su Lietuvos matematikų draugija, Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetu, Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakultetu, Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetu ir Lietuvos mokslų akademijos Jaunąja akademija. Įmonės ne tik remia susitikimą, bet ir deleguoja savo atstovus pristatyti platesnei visuomenei, ką daro įdomaus, su kokiais matematiniais iššūkiais susiduria.

Šių metų susitikimą remia: SEB, „DIPtech“, „Euromonitor International“, „Omnisend“.

Daugiau informacijos apie renginį:

 - interneto svetainėje (www.matematikususitikimas.com)
- socialiniame tinkle „Facebook“ (https://facebook.com/events/s/12-asis-lietuvos-jaunuju-matem/1112781706376454/)
- profesiniame socialiniame tinkle „LinkedIn“ (https://www.linkedin.com/company/lietuvos-jaunuju-matematiku-susitikimas/)